Płatny staż w firmie spedycyjnej

Brugo Spedition sp. z o.o. sp. k.

60-835 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Chcesz rozwijać swoje umiejętności? Jesteś kreatywny i nastawiony na odniesienie sukcesu? Dołącz do naszego zespołu!

Brugo Spedition polska firma spedycyjna z siedzibą w Poznaniu poszukuje kandydata na stanowisko:

Stażysta / dział handlowy

Dołącz do naszego zespołu, a otrzymasz:

  • płatny staż: podstawa + premie,
  • pracę na pół etatu, możliwość indywidualnego ułożenia grafika (biuro mieści się w centrum Poznania i jest czynne w godz. 8-16, od poniedziałku do piątku),
  • szkolenia: wdrożeniowe, branżowe, obsługa klienta,
  • możliwość zdobycia konkretnej wiedzy i cennego doświadczenia w specyficznej branży logistycznej,
  • codzienny kontakt z klientami zagranicznymi (Niemcy, Francja, Holandia, Włochy i inne kraje europejskie),
  • dla najlepszych możliwość kontynuacji pracy w dziale spedycyjnym lub handlowym.

Stawiamy na praktykę – sami potrafimy zaparzyć sobie kawę czy skserować dokumenty ;)

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

  • języka obcego europejskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (preferowane: angielski, niemiecki, francuski, włoski, holenderski),
  • drugi język europejski na dobrym poziomie będzie dodatkowym atutem,
  • dostępności 20h/tydzień,
  • zaangażowania, ambicji, otwartości, pewności siebie, komunikatywności, kultury osobistej, sumienności, umiejętności interpersonalnych.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami i spełniasz powyższe oczekiwania, nie zwlekaj - wyślij swoją aplikacje i CV z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych poprzez formularz Infopraca.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Brugo Spedition jest polską firmą spedycyjną z siedzibą w Poznaniu. <br/... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/08/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta