Płatny staż w firmie internetowej

Gorilla Media s.c.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Szybko rozwijająca się firma internetowa poszukuje do pracy studentek/studentów ostatnich lat studiów na staż.

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:

  • Wsparcie w zakresie pisania/redagowania tekstów, związanych z szeroko pojętą branżą beauty
  • Pomoc w obsłudze telefonicznej i mailowej klienta
  • Wsparcie w budowaniu i podtrzymywaniu pozytywnych relacji z klientami
  • Wsparcie innych działów firmy w codziennych obowiązkach

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Sumienności i zaangażowania
  • Samodzielności i dobrej organizacji pracy własnej
  • Komunikatywności i wysokich umiejętności interpersonalnych

Mile widziane lekkie pióro, umiejętności redagowania tekstów oraz doświadczenie w pracy z klientem

Oferujemy:

  • Płatny staż na podstawie umowy zlecenie/dzieło
  • Interesującą pracę w prężnie działającej firmie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w szybko rozwijającej się firmie
  • Dobrą atmosferę pracy w młodym zespole
  • Możliwość zatrudnienia po zakończeniu stażu.

Prezentacja firmy

Gorilla to agencja digital specjalizująca się w projektowaniu rozwiązań,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praktyki / Staż