PŁATNY STAŻ W DZIALE SPRZEDAŻY 112it® - Wrocław

Madu Sc Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma MADU - właściciel portalu 112it pl - specjalizuje się w dostarczaniu, wdrażaniu i utrzymywaniu zaawansowanych rozwiązań IT. Od wielu lat dostarczamy bezpieczne, wydajne i innowacyjne rozwiązania serwerowe w oparciu o portfolio największych liderów branży serwerowej.

Aktualnie szukamy kandydata na stanowisko:

STAŻYSTA DO DZIAŁU SPRZEDAŻY 112it pl®

OFERTA

Osoba odbywająca staż w dziale sprzedaży 112it pl® zostanie zaznajomiona ze specyfiką realizacji zamówień w sektorze IT, zasadami współpracy z dostawcami sprzętu i oprogramowania, a także zostanie wdrożona w proces obsługi klientów. To wszystko w przyjaznej atmosferze i przy wsparciu zgranego zespołu młodych ludzi.

Staż daje możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, a także zdobycie gruntownej wiedzy o zasadach funkcjonowania przedsiębiorstwa handlowo-usługowego.

Oferujemy:

- płatny staż (umowa zlecenie) na okres 3 miesięcy z możliwością zatrudnienia na stałe po zakończeniu stażu

- możliwość rozpoczęcia kariery w sektorze IT lub sektorze sprzedaży B2B

- możliwość rozwoju kompetencji handlowych pod profesjonalnym okiem doświadczonego opiekuna

- referencje po ukończeniu stażu

- pracę w centrum Wrocławia od poniedziałku do piątku

- unikalną, przyjazną atmosferę współpracy i nowoczesne narzędzia pracy

- coaching – wsparcie w rozwoju i osiąganiu celów

Program stażu:

obejmuje zadania związane z bieżącym wsparciem działu sprzedaży 112it pl®:

- utrzymywanie relacji z klientami firmy, nawiązywanie kontaktów (telefonicznie),

- przygotowywanie ofert, pozyskiwanie zamówień,

- obsługa zamówień (współpraca z działem logistyki).

Poszukujemy młodej i dynamicznej osoby, która po wdrożeniu i przeszkoleniu zostanie w naszej organizacji na stałe.

Wymagania

- dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin – od 1 marca 2015,

- otwartość na kontakty z innymi, swoboda w odbywaniu rozmów telefonicznych,

- chęć nauki i podejmowania nowych wyzwań :-)

- dobra znajomość MS Excel,

- komunikatywna znajomość języka angielskiego,

- samodzielność oraz konsekwencja w wykonywaniu zleconych zadań,

- podstawowa wiedza na temat oprogramowania i sprzętu IT mile widziana.

Aplikacje (CV ze zdjęciem + krótki list motywacyjny) proszę składać za pośrednictwem przycisku APLIKUJ.

Prosimy o zawarcie w aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

PLANUJEMY URUCHOMIENIE STAŻU OD 1 MARCA 2015.

Prezentacja firmy

Szanowni Państwo, <br/>spółka MADU SC funkcjonuje na rynku dostawców spr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
900PLN - 1 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż