Płatny staż w Dziale Rozwoju Opakowań - firma farmaceutyczna

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Stryków, łódzkie

Jesteśmy częścią Job Impulse Group, firmą doradztwa personalnego
o europejskim zasięgu. Posiadamy status Agencji Pracy Tymczasowej.
Na polskim rynku działamy od 7 lat.

Certyfikaty: 3000/3 - Agencja Pracy Tymczasowej; 3000/2 - Doradztwa Personalnego

Miejsce pracy: Stryków

Nr ref.: DRO/Łódź_Piotrkowska/072016/MB

Obecnie dla naszego Klienta, rozwijającej się firmy z branży farmaceutycznej prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Stażysta w Dziale Rozwoju Opakowań.

Bezpłatny transport z Łodzi

Nasza oferta:

  • płatny staż w firmie będącej liderem w swojej branży
  • możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia i rozwój u boku najlepszych specjalistów
  • elastyczy czas pracy
  • bezpłatny transport dla pracowników mieszkających w Łodz

Zadania:

  • tworzenie i zmiany opakowań produktów leczniczych oraz zapewnienie ich wysokiej jakości
  • wspieranie działań przy wdrożeniach i transferach produktów
  • prowadzenie rozmów, korespondencji i wszelkich uzgodnień z dostawcami materiałów opakowaniowych
  • współpraca z Działem Jakości

Nasze oczekiwania:

  • status studenta/absolwenta
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętność posługiwania się programami graficznymi – AutoCad /ArtiosCAD,itp. – gotowość do nauki

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: