Kancelaria Prawna Lexus M. Bobolewski i S-ka Spółka Komandytowa
OD 2002 ROKU SPECJALIZUJEMY SIĘ W ZARZĄDZANIU PORTFELAMI WIERZYTELNOŚCI MASOWYCH NA ZLECENIE BANKÓW, INSTYTUCJI FINANSOWYCH ORAZ RENOMOWANYCH FIRM Z SEKTORA B2B. W 2015 ROKU PRZYJĘLIŚMY DO OBSŁUGI 620 TYSIĘCY SPRAW O SUMARYCZNEJ WARTOŚCI 2 MILIARDÓW ZŁOTYCH.

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANA/Y MOŻLIWOŚCIĄ ZDOBYCIA DOŚWIADCZENIA W STRUKTURACH HR, ZAPRASZAMY DO ZŁOŻENIA APLIKACJI NA:

PŁATNY STAŻ W DZIALE ROZWOJU KADR

Miejsce pracy: WROCŁAW

OPIS STANOWISKA:

  • Wsparcie pracowników działu w bieżącej kontroli jakości rozmów, prowadzonych przez Negocjatorów;
  • Dokonywanie ocen pracowniczych pod kątem arkusza monitoringowego;
  • Pomoc w procesie wdrażania nowo zatrudnionych pracowników;
  • Udział w procesie rekrutacji i selekcji.

ZYSKASZ:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dużej, renomowanej, ogólnopolskiej Kancelarii;
  • Wsparcie merytoryczne;
  • Szkolenia podwyższające kompetencje;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Możliwość poznania specyfiki pracy Działu HR i Systemu Zarządzania Jakością ISO;
  • Możliwość dalszej współpracy z Kancelarią na podstawie umowy o pracę.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie średnie;
  • Doświadczenie na stanowisku negocjatora telefonicznego;
  • Znajomość standardów telefonicznej obsługi oraz technik negocjacyjnych;
  • Inicjatywa i zaangażowanie;
  • Łatwość przyswajania wiedzy;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Asertywność i konsekwencja w działaniu;
  • Dokładność i terminowość.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.