Płatny staż w dziale rekrutacji

Gawo Recruitment

Gdynia, 81-370, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Firma Gawo zatrudni  do pracy przy projektach rekrutacyjnych

                Stażystę do działu rekrutacji

Wymagania

  • biegła znajomośc języka angielskiego lub niemieckiego
  • zdolności interpersonalne, komunikatywność
  • chęć do uczenia się, kreatywność i entuzjazm
  • preferowana osoba studiująca zaocznie lub kończąca studia

Oferujemy:

  • udział w międzynarodowych projektach rekrutacyjnych
  • aktywne wyszukiwanie kandydatów
  • kontakt telefoniczny z kandydatami, umawianie spotkań, przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych
  • redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych oraz przeprowadzanie wstępnej selekcji aplikacji
  • aktualizowanie treści w portalach rekrutacyjnych
  • obsługa mediów społecznościowych

oferujemy:

  • Płatny staż
  • możliwość stałego zatrudnienia po zakończeniu stażu
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • Stałe godziny pracy

Procedura rekrutacyjna

w przypadku zainteresowania odbyciem płatnego stażu - b. prosimy o pilne przesłanie cv z opisem "płatny staż Dział rekrutacji"

Prezentacja firmy

Gawo jest agencją pośrednictwa pracy działającą od 1999 roku.Jest... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat