Płatny staż w dziale rekrutacji

Gawo Recruitment

Gdynia, 81-370, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Firma Gawo zatrudni stażystę do pracy przy projektach rekrutacyjnych.

Wymagany biegła znajomośc języka niemieckiego. Praca w biurze Gawo w Gdyni

Opis stanowiska

Firma Gawo zatrudni stażystę do pracy w dziale rekrutacji. Mile widziana osoba z praktycznym doświadczeniem z pobytów jako au pair za granicą. Wymagana biegła znajomość j. niemieckiego w mowie i w piśmie, komunikatywność, praktyczne umiejętności sprawnego posługiwania sie narzędziami internetowymi w tym portale społecznościowe, blogi, serwisy informacyjne.

Oferowane stanowisko - prace asystenckie przy bieżących zadaniach rekrutacyjnych oraz praca nad tworzeniem/wdrażaniem nowych projektów.

Oferowane 1 stanowisko pracy w biurze w Gdyni. Praca na stażu w godz. 9.00 -17.00 lub w wymiarze 3/4 etatu w godz. 9.00 -15.00

Możliwość stałego zatrudnienia po stażu.

Gawo - jesteśmy firmą rekrutacyjna specjalizującą się w organizowaniu wyjazdów Au Pair oraz rekrutacją w branżach: budownictwo i przemysł.

Wymagania

  • biegła znajomośc języka niemieckiego
  • zdolności interpersonalne, komunikatywność
  • chęć do uczenia się, kreatywność i entuzjazm
  • preferowana osoba studiująca zaocznie lub kończąca studia

Warunki

  • płatny staż
  • warunki do ustalenia w zależności od kwalifikacji kandydata

Procedura rekrutacyjna

w przypadku zainteresowania odbyciem płatnego stażu - b. prosimy o pilne przesłanie cv z opisem "płatny staż Dział rekrutacji"

Prezentacja firmy

Gawo jest agencją pośrednictwa pracy działającą od 1999 roku.Jest... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat