Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 11/12/2016.

Płatny Staż w Dziale Rekrutacji Personelu Opiekuńczego - Piła

wielkopolskie

Promedica24.

Opis stanowiska pracy

Szukasz ciekawego pomysłu na zdobycie doświadczenia zawodowego?

Jesteś zainteresowany pracą w Firmie będącej liderem na rynku?

Masz pełno pomysłów? Jesteś ambitny i chcesz rozwijać się w rekrutacji?

To jest to oferta właśnie dla Ciebie.

W naszym Oddziale:

• będziesz aktywnie wspierał procesy rekrutacyjne

• będziesz czynnie uczestniczył w rozmowach rekrutacyjnych

• będziesz budował bazy kandydatów i prowadził wywiady

telefoniczne

• poznasz pracę w dziale rekrutacji

Wymagania

Kim jesteś:

• chcesz zdobywać doświadczenie w rekrutacji

• jesteś dyspozycyjny minimum 60 - 80 h w miesiącu

• jesteś osobą otwartą i komunikatywną

• posiadanie doświadczenia w obsłudze klienta, rekrutacji

lub w pracy opiekuna osób starszych jest Twoim atutem

• znasz język niemiecki - mile widziane

• posiadasz czynne prawo jazdy kat. B - mile widziane

Dołączając do nas zyskujesz:

• płatny staż w firmie będącej liderem na rynku usług opiekuńczych

• codzienną naukę w atmosferze wsparcia i dzielenia sięwiedzą

• aktywny udział w realizowanych projektach

• doświadczenie w dynamicznie rozwijającym się zespole

Promedica Care Sp.z o.o. jest polską firmą specjalizującą się w świadczeniu usług dla... sektora medycznego. Opiekujemy się ludźmi w krajach Europy Zachodniej oraz w Polsce. Dziś marka Promedica Care Sp.z o.o. jest synonimem wysokiej jakości i skuteczności, ale na sukces pracujemy od 2004 roku codziennie troszcząc się o zdrowie pacjentów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/04/2016
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
średnie ogólnokształcące
Praca Human Resources , Praca Administracja biurowa , Praca Praktyki / Staż , Praca Administracja i sekretariat , Praca Doradztwo / Konsulting