Opis stanowiska pracy

Jesteśmy profesjonalnym dostawcą usług obróbki powierzchniowej w zakresie ochrony antykorozyjnej i aspektu wizualnego detali wykonanych z metalu i tworzyw sztucznych. Posiadamy nowoczesnie linie lakiernicze i galwaniczne o wysokiej wydajności i wysokich parametrach powłoki. Obecnie jesteśmy liderem europejskim w branży powłok ochronnych dla motoryzacji.

OPIS STANOWISKA

W CHWILI OBECNEJ POSZUKUJEMY STAŻYSTY DO DZIAŁU LOGISTYKI W RAMACH PŁATNEGO PROGRAMU STAŻOWEGO "KOLOROWA KARIERA". ZAKRES CZYNNOŚCI:

  • Drukowanie i segregowanie dokumentów logistycznych,
  • Archiwizowanie danych logistycznych,
  • Wprowadzanie danych do systemu komputerowego,
  • Drukowanie dokumentów wysyłkowych,
  • Wprowadzanie harmonogramów klientów,
  • Wykonywanie czynności administracyjnych dotyczących wysyłek.

WYMAGANIA

  • ofertę stażu kierujemy do studentów ostatnich lat studiów (mile widziane studia z zakresu logistyki),
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość MS Office,
  • dobra organizacja pracy,
  • odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • kreatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY

  • Pracę w ramach umowy zlecenia,
  • Udział w programie stażowym "Kolorowa Kariera",
  • Zdobycie doświadczenia w dużej, międzynarodowej firmie z branży automotive,
  • Poznanie nowoczesnych procesów oraz technologii,
  • Pomoc ze strony doświadczonej i wykwalifikowanej kadry pracowników,
  • Wsparcie Opiekuna stażu,
  • Możliwość uzyskania materiałów do pracy dyplomowej,
  • Zaświadczenia z odbycia stażu (referencje),

DODATKOWE INFORMACJE

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych. Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r Dz.U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm."

Prezentacja firmy

Jesteśmy profesjonalnym i rzetelnym dostawcą usług obróbki powier... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca dla studenta, Praca Inne, Praca Inżynieria, Praca Administracja biurowa