Płatny staż w biurze tłumaczeń

Pentad Investments SA

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Biuro Tłumaczeń Kalinauskas wchodzące w skład Grupy Pentad Investments SA zaprasza studentów ostatnich lat studiów kierunków filologicznych do odbycia płatnych staży. Program stażu obejmuje pakiet szkoleń wprowadzających w zagadnienia bieżącego funkcjonowania biura tłumaczeń oraz praktyczną realizację wybranych zadań. Przewidujemy możliwość stałego zatrudnienia najlepszych stażystów. Ilość miejsc ograniczona. W trakcie stażu do zadań przyjętych osób należeć będzie:
- rejestracja i rozliczanie zleceń w systemie informatycznym
- formatowanie i edycja dokumentów
- obsługa programu CAT, w tym: tworzenie baz tłumaczeniowych i terminologicznych, tworzenie i przydzielanie projektów, rozliczenia z tłumaczami i klientami,
- przygotowanie ofert i dokumentacji przetargowych,
Każdy uczestnik stażu będzie miał możliwość zapoznać się z warsztatem pracy najlepszych tłumaczy uprawiających swój zawód od wielu lat.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy
- wykształcenia minimum średniego,
- znajomości języka angielskiego i/lub innego europejskiego,
- umiejętności bezwzrokowego pisania na klawiaturze,
- podstaw zasad obsługi i formatowania dokumentów w edytorach tekstów,
- sumienności, punktualności i zaangażowania,

Prezentacja firmy

Pentad Investments SA spółka skupiająca ludzi ogarniętych pasją tworzeni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/11/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta