Płatny staż/praktyka w Kancelarii Prawnej

Codex Kancelaria Prawna Jopa i Wspólnicy Sp. k.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska pracy:
Codex Kancelaria Prawna Jopa i Wspólnicy Sp. K. w Warszawie
zatrudni studenta III-V roku studiów prawniczych,
praca w siedzibie kancelarii w Warszawie (Rakowiecka/Puławska)
zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia w niepełnym wymiarze czasu pracy (elastyczny czas pracy dostosowany do planu zajęć)

Co oferujemy:
• ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się kancelarii radców prawnych,
• możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia umiejętności praktycznych,
• pakiet niezbędnych narzędzi do pracy,
• rozwój kompetencji zawodowych,
• opiekę doświadczonych prawników (Radców Prawnych),
• dogodna lokalizacja miejsca pracy (Rakowiecka/Puławska),
• wynagrodzenie godzinowe w ramach praktyk/stażu,

Obowiązki:
1. bieżąca pomoc/obsługa radców prawnych oraz aplikantów,
2. analiza prawna spraw i problemów,
3. przygotowywanie projektów pism procesowych,
4. przygotowywanie projektów umów cywilnoprawnych,
5. obsługa korespondencji, skanowanie, kserowanie i archiwizacja dokumentów,
6. kontakt z sądami, komornikami, organami ścigania i innymi instytucjami,

Wymagania

Wymagania
• umiejętność logicznego myślenia oraz uczenia się na błędach,
• umiejętność samodzielnej oraz bardzo dobrej organizacji pracy własnej,
• znajomość obsługi urządzeń biurowych oraz znajomości pakietu MS Office,
• odpowiedzialność, sumienność, dokładność i skrupulatność,

Dodatkowymi atutami będą:
• znajomość zagadnień mediów elektronicznych, marketingu internetowego,
• lub znajomość projektowania i wdrażaniem rozwiązań internetowych,
• lub znajomość zarządzania stronami WWW, kampanii promocyjnych w Google
(SEO/SEM),
• gotowość do niezwłocznego podjęcia zatrudnienia,
• obsługa programów graficznych z pakietu Adobe,

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji oraz wskazanie numeru referencyjnego PRK/C/2014.

W aplikacji prosimy o wskazanie dopuszczalnego czasu pracy (konkretnych dni tygodnia oraz godzin pracy).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w treści aplikacji następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Prezentacja firmy

Kancelaria Prawna JOPA i WSPÓLNICY SP. K. powstała w 2009 roku. S... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/12/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praktyki / Staż