Płatny Staż / Praktyka - Asystent/ka Project Managera

Coal Creative

52-326 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Planujemy stworzyć nowy zespół specjalistów pracujących nad najbardziej innowacyjnymi rozwiązaniami związanymi z aplikacjami internetowymi.

Coal Creative to wielokrotnie nagradzana, dynamicznie rozwijająca się i działają na rynku internetowym od 10 lat Agencja Interaktywna, która poszukuje specjalistów do jednego z oddziałów firmy - Wrocław.

Płatny Staż/Praktyki na stanowisku Asystent/ka Project Managera

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie

DLACZEGO WARTO

  • zdobędziesz doświadczenie w pracy nad aplikacjami webowymi
  • poznasz wilele różnych systemów
  • nauczysz się rozwiazywania wielu złożonych problemów
  • będziesz mieć możliwość pracy przy wielu ciekawych projektach

TWOJA ROLA

  • Koordynowanie i weryfikowanie prac zleconych w ramach prowadzonych projektów zgodnie z harmonogramem,
  • Szykowanie raportów i sprawozdań,
  • Przygotowanie ofert odpowiadających na potrzeby biznesowe klienta
  • Aktywne prowadzenie działań komunikacyjnych w Internecie - redagowanie stron internetowych, nadzór nad kampanią internetową
  • Redagowanie tekstów marketingowych
  • Działania z zakresu marketingu z wykorzystaniem social media

GWARANTUJEMY:

  • Ciekawe projekty  i  możliwość rozwoju ścieżki zawodowej
  • Kapitalną atmosferę współpracy w młodym i kreatywnym zespole,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Stabilne zatrudnienie,

Wymagania

  • Bardzo dobra umiejętność samoorganizacji i planowania własnej pracy
  • Kreatywność i umiejętności analityczne w zakresie online marketing;
  • Lekkie pióro;
  • Komunikatywność

UWAGA!
Prosimy o podsyłanie listów motywacyjnych.

Prezentacja firmy

Coal Creative to wielokrotnie nagradzana Agencja Interaktywna z Wrocławi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/03/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praktyki / Staż