Płatny staż Pracownik Sekretariatu w Warszawie

Lexis

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Wirtualne Biuro Warszawa świadczy swoje usługi na rzecz polskich i międzynarodowych przedsiębiorców, instytucji publicznych oraz osób prywatnych.

Aktualnie, Wirtualne Biuro poszukuje na płatny staż osoby na stanowisko: Pracownik Sekretariatu.

Oczekiwania:
- wykształcenie min. średnie (preferowane student/ka zaocznej administracji),
- praktyczna znajomość pakietu MS Office,
- wysoka kultura osobista,
- samodzielność i doskonała organizacja pracy,
- umiejętność zarządzania czasem,
- dokładność i sumienność,

Zakres obowiązków:
- dbałość o sprawne funkcjonowanie sekretariatu,
- zapewnienie właściwego przepływu informacji,
- koordynacja obiegu DOKUMENTÓW,
- profesjonalna pomoc w obsłudze klientów.

Oferujemy:
- możliwość uzyskania stabilnego zatrudnienia,
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
- TELEFON służbowy.

Uprzejmie prosimy o nieskładanie aplikacji niespełniających powyższych warunków.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.). Kancelaria zastrzega sobie możliwość skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Prestiżowy adres biura w ścisłym centrum Krakowa – wirtualne biur... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
800PLN - 1 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa