Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 28/08/2016.

Płatny Staż na stanowisku - Asystenta w Dziale Zarządzania Wierzytelnościami

Wrocław, dolnośląskie

Grupa Kapitałowa Południe Zachód Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Propozycja skierowana jest do studentów na kierunkach:

  • prawa,
  • administracji,
  • ekonomii,
  • nauk społecznych.

    Podczas 6- miesięcznego stażu, pod opieką naszych doświadczonych pracowników poznasz specyfikę pracy w firmie prawnej.

Zdobędziesz konkretne umiejętności takie jak:

  • analiza i konstruowanie umów,
  • analiza akt sądowych,
  • analiza zapisów w księgach wieczystych,
  • zespołowe rozwiązywanie problemów prawnych,
  • planowanie postępowań sądowych i egzekucyjnych,
  • prowadzenie negocjacji.

Wymagania

Wybranej osobie zaproponujemy:

  • 6_cio miesięczny płatny staż,
  • umowę o pracę po zakończeniu stażu,
  • zdobycie praktycznego doświadczenia, w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, które będziesz mógł wykorzystać także na dalszym etapie edukacji.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się windykacją b2b od 1998 roku.
Działamy w oparciu o swoją... wiedzę i doświadczenie stale obsługując kilkuset klientów i wciąż pozyskując nowych.
Stawiamy na obsługę prawną powierzonych nam spraw, jak również windykację bezpośrednią.
Zatrudniamy 20 osób dając im ciekawą, pełną wyzwań pracę. Naszym kapitałem są ludzie, którzy chcą rozwijać się i uczyć.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
06/02/2016
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki / Staż
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
średnie ogólnokształcące
Praca Prawo , Praca Praca dla studentów , Praca Praktyki / Staż , Praca Finanse , Praca Administracja biurowa