Płatny staż menedżerski

Aviva Sp. z o.o.

Poznań i okolice, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań i okolice

Główne zadania:

  • sprzedaż produktów Avivy-pozyskanie i obsługa klientów
  • rekrutacja i wdrażanie do pracy nowych członków zespołu
  • zarządzanie zespołem sprzedaży (planowanie, monitorowanie, szkolenie i coaching)

W trakcie stażu:

  •  poznasz specyfikę rynku ubezpieczeniowego oraz zakres produktów
  •  poznasz zakres pracy Agentów Ubezpieczeniowych
  •  zdobędziesz doświadczenie managerskie

Oferujemy:

  •  motywacyjny system wynagradzania
  •  jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego
  •  profesjonalny system szkoleń sprzedażowych i managerskich
  •  wsparcie na każdym etapie wdrożenia
  •  stabilną karierę w firmie o wieloletniej tradycji i ugruntowanej pozycji na rynku

Oferujemy:

Jesteś zainteresowany? Czekamy na Ciebie!