Płatny staż dla osób niepełnosprawnych - Pomocnik archiwisty

Fundacja Polskich Kawalerów Maltańskich w Warszawie Pomoc Maltańska

Warszawa, mazowieckie

Od: Fundacja Polskich Kawalerów Maltańskich w Warszawie Pomoc Maltańska
Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Praktyki

Ilość wakatów: 3

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Administracja Publiczna

Zakres obowiązków:
- zapoznanie z zasobem Archiwum i jego specyfiką,
-przygotowanie jednostek archiwalnych do wprowadzenia danych do bazy komputerowej,
- opisywanie jednostek archiwalnych, paginacja akt,
- wydruk i oprawa inwentarzy archiwalnych.
Oferta:
- zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w Administracji Państwowej,
- stypendium stażowe,
- możliwość wsparcia trenera pracy, doradcy zawodowego, psychologa,
- pośrednictwo pracy po ukończeniu stażu.
Staż jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wymagania:
- posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności w stopniu znacznym lub umiarkowanym ze sprzężeniem- warunek konieczny,
- Mile widziane studia wyższe kierunkowe (absolwent bądź student)
- znajomość obsługi MS Office,
- sumienność, dokładność, odpowiedzialność,
- motywacja do podjęcia pracy biurowej.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."