Płatny staż - Copywriter SEO (w przyszłości praca stała)

M40

62-064 Plewiska, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Zapraszamy na 3 miesięczny płatny staż, po którym jest możliwość stałej pracy w naszej firmie

Zakres obowiązków:
• Pisanie, krótkich tekstów
• Marketing szeptany na forach i blogach
• Dodawanie stron do katalogów
• Tworzenie prostych blogów internetowych
• Obsługa social media
• Analiza i raportowanie działań oraz efektów

Wymagania:

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie stałe, wcześniej możliwy płatny staż,
• Narzędzia oraz wszelkie zasoby potrzebne do wykonywania pracy
• Szkolenia
• Pracę w miłym młodym zespole w klimatyzowanym biurze
• Zarobki adekwatne do zaangażowania i efektów pracy

PRACA STAŁA W SIEDZIBIE NASZEJ FIRMY (POZNAŃ/PLEWISKA)

Jeśli nie masz dużego doświadczenia zapraszamy na STAŻ

Osoby zainteresowane pracą w M40 prosimy o przesłanie CV na adres mailowy

Prezentacja firmy:
Firma M40 powstała w połowie 2007 roku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie marketingu internetowego (Strony www, e-commerce, pozycjonowanie, adwords itp.) Zajmujemy się szerokopojętym marketingiem online.

Wymagania

• Szybkie pisanie na klawiaturze
• Lekkie pióro wymagane
• Dobra organizacja pracy i umiejętność wykonywania zadań w ściśle określonym terminie
• Analityczne i zorientowane na szczegóły podejście do pracy
• Terminowość, samodzielność, kreatywność
• Mile widziane - znajomość systemów do blogów oraz doświadczenie w SEO

Prezentacja firmy

W oparciu o 7-letnie doświadczenie w dziedzinie pozycjonowania st... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
3m-c + praca stała
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media