Płatny Program Rozwoju Kariery w Obszarze Finansów

Arche Consulting

KATOWICE, śląskie

Opis stanowiska pracy

Wraz z naszym Klientem – międzynarodową firmą zlokalizowaną w Bielsku-Białej, stawiamy na młode talenty w dziedzinie finansów. Dlatego chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w Programie Rozwoju Kariery. Oferta ta zakłada pracę połączoną z programem szkoleniowym w siedzibie firmy lub w jej oddziałach – w Polsce lub zagranicą, w ramach umowy o pracę.

Poszukujemy osób ambitnych i ukierunkowanych na rozwój, które gotowe są do częstych podróży lub delegacji zagranicznych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe w kierunku: finanse, księgowość, ekonomia,
  • maksymalnie 2-3 lata doświadczenia zawodowego,
  • biegły język angielski,
  • doświadczenie w zakresie praktyk, staży lub poprzez udział w organizacjach studenckich/ projektach międzynarodowych,
  • pełna mobilność – otwartość do podjęcia stałej pracy w Bielsku-Białej z uwzględnieniem udziału w międzynarodowych delegacjach lub wyjazdach zagranicznych w ramach kilkumiesięcznych kontraktów,
  • zdolności przywódcze.

Klient oferuje:

  • szansę na otrzymanie atrakcyjnego wynagrodzenia w ramach umowy o pracę,
  • szansę na zaplanowanie i rozwój własnej kariery oraz poznanie międzynarodowego środowiska pracy,
  • ciągłe doskonalenie języka obcego w trakcie wyjazdów.

Czekamy na osoby ambitne i pewne siebie, które nie boją się wyzwań.

Prezentacja firmy

W Arche Consult... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Bankowość, Praca Inne