Płatne praktyki -Dział Obsługi Klienta/Sprzedaży w biurze tłumaczeń

MIW

00-640 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

WAŻNE: PRACOWNICY NIE MAJĄ MOŻLIWOŚCI ROZWIJANIA SIĘ W ZAKRESIE WYKONYWANIA TŁUMACZEŃ

W związku z rozwojem działalności Biuro Tłumaczeń MIW poszukuje do nowego biura w centrum Warszawy nowego pracownika. Marzymy o zaangażowanej i lubiącej dynamiczne środowisko pracy osobie, która lubi robić 1000 rzeczy naraz, wszędzie jej pełno i pracy z ludźmi się nie boi. Idealna osoba na tym stanowisku będzie traktować pracę jako przyjemność, a nie obowiązek. Najlepszego kandydata zatrudnimy na stanowisku:

Praktykant/ka w biurze tłumaczeń (Dział Obsługi Klienta/Sprzedaży)

Miejsce pracy: Warszawa

Czas pracy: Poniedziałek - Piątek: dowolne 4h dziennie

Warunki zatrudnienia- pierwszy miesiąc (okres próbny): płatny staż, podczas którego kandydat przejdzie szereg szkoleń, które przygotują go do pracy na samodzielnym stanowisku w Dziale Obsługi Klienta/Sprzedaży.

Warunki zatrudnienia po okrecie próbnym: Umowa Zlecenie dla Studentów na pół etatu

Twój zakres obowiązków:

  • umawianie spotkań biznesowych,
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • kontakt z klientem (telefon, e-mail, osobisty) w zakresie ofert i realizacji zleceń,
  • nadzorowanie realizacji zleceń i kontakt z klientami w tym zakresie,
  • ewidencjonowanie zleceń, wystawianie faktur, przygotowywanie zestawień i raportów,
  • pomoc w prowadzeniu bloga firmy oraz prowadzeniu profili społecznościowych.

Oferujemy:

• możliwość rozwijania umiejętności handlowych, negocjacyjnych i komunikacyjnych,

• możliwość zapoznania się z podstawowymi zagadnieniami obsługi klienta oraz sprzedaży,

• możliwość uczestnictwa w szkoleniach z miękkich kompetencji w siedzibie firmy przy ul. Mokotowskiej,

• możliwość dofinansowania kursu Business English w WeAcademy,

• pracę w atrakcyjnej lokalizacji (stacja Metro Politechnika, Zebra Tower),

• dynamiczne środowisko pracy, możliwość rozwoju (odpowiedzialność za większe obszary działania),

 • pracę w młodym zespole,

Wymagania

Nasze oczekiwania:

• wykształcenie niepełne wyższe (preferowani studenci w trakcie studiów zaocznych),

• podstawowa znajomość pakietu MS Office (szczególnie umiejętność pracy z MS Word, MS Excel),

• komunikatywna znajomość języka angielskiego,

• mile widziana znajomość środowiska internetowego, bezwzrokowe pisane na komputerze, umiejętność obsługi urządzeń biurowych (skaner, drukarka).

a ponadto:

zorientowanie na cel, zaangażowanie w realizację zadań, inicjatywa i wytrwałość w działaniu,

• umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania relacji z klientami,

• budowanie profesjonalnego wizerunku firmy poprzez płynną, poprawną i precyzyjną komunikację,

• zdolności analityczne i umiejętność poszukiwania rozwiązań,

• samodzielne podejmowanie decyzji i efektywne organizowanie własnej pracy,

• dbałość o wysoką jakość wykonywanych zadań (odpowiedzialność, terminowość, dokładność),

• elastyczność i kreatywne poszukiwanie możliwości rozwoju biznesu

Prezentacja firmy

Biuro tłumaczeń MIW zajmuje się przekładem ustnym i pisemnym na wszystki... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
300PLN - 300PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Bonusy uzależnione od zysków firmy wypracowanych przez Dział Sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Praktyki / Staż