Płatna praktyka w dziale rekrutacji z językiem niemieckim

EuropaJOB Sp. z o.o.

Kraków, 31-515, małopolskie

Opis stanowiska pracy

PRAKTYKANT/KA W DZIALE REKRUTACJI – JĘZYK NIEMIECKI

Opis stanowiska:
Do Twoich obowiązków jako Praktykanta w Dziale Rekrutacji będzie należało wsparcie rekruterów w następujących obszarach:
• wprowadzanie aplikacji do bazy danych;
• wstępna selekcja kandydatów;
• pomoc w redagowaniu ogłoszeń rekrutacyjnych
• przeprowadzanie wstępnych rozmów z kandydatami
• przeprowadzanie weryfikacji znajomości języka niemieckiego u kandydatów.

Wymagania:
• znajomość języka niemieckiego - na poziomie komunikatywnym
• mile widziany status ucznia/ studenta
• dobra znajomość pakietu MS Office
• bardzo dobra organizacja pracy własnej;
• wysoka kultura osobista;
• komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
• płatne praktyki;
• możliwość rozwoju zawodowego;
• kartę Multisport;
• miłą atmosferę oraz pracę w młodym zespole.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz

W CV proszę umieścić następującą klauzulę : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Prezentacja firmy

EuropaJOB jest młodą i dynamicznie rozwijającą się agencją zatrudnienia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/10/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa