POLAQUA Sp. z o.o.

poszukuje pracownika na stanowisko:

Płatna praktyka studencka

Miejsce pracy: Prusice k. Wrocław

W związku z rozwojem firmy POLAQUA Sp. z o.o., do projektu budowy drogi S 5 w okolicach Wrocławia poszukujemy ambitnej i zaangażowanej osoby na:

Lokalizacja: Prusice (okolice Wrocławia)

ZADANIA:

  • wsparcie administracyjne biura budowy;
  • prowadzenie dokumentacji inwestycji;
  • bieżąca współpraca ze wszystkimi departamentami w celu prawidłowej realizacji projektu.

WYMAGANIA:

  • status studenta 3, 4 lub 5 roku studiów kierunku Budownictwo lub pokrewne;
  • znajomości obsługi komputera w tym programów MS Office (excel) oraz MS Project;
  • rzetelność oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • dobra organizacja pracy własnej;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

OFERUJEMY:

  • płatną praktykę studencką (2-3 miesiące);
  • możliwość indywidualnego dopasowania grafiku praktyk;
  • pracę w zespole specjalistów z branży;
  • możliwość rozwoju umiejętności przy ciekawym projekcie infrastrukturalnym.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą Aplikuj (znajdującego się po prawej stronie ogłoszenia) dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.