PŁATNA PRAKTYKA ABSOLWENCKA W OBSZARZE UTRZYMANIA RUCHU

CMC Poland Sp. z o.o.

Zawiercie, śląskie

CMC Poland Sp. z o.o. CMC Poland Sp. z o.o.
Commercial Metals Company (CMC) to globalna firma działająca w branży hutniczej posiadająca swoje oddziały w 4 krajach w Ameryce Północnej, Europie i Azji. CMC Poland Sp. z o.o. jest spółką z grupy CMC w Polsce z główną siedzibą w Zawierciu, gdzie zlokalizowana jest huta stali oraz z kilkunastoma lokalizacjami na terenie całego kraju (Zbrojarnie oraz Zakłady Złomowe).

Od: CMC Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Zawiercie

Opis stanowiska:

  •  Zapoznanie się z funkcjonowaniem obszaru Utrzymania Ruchu w hucie.
  •  Uczestniczenie w pracach związanych z bieżącymi naprawami, konserwacjami i remontami urządzeń oraz usuwaniem awarii.
  •  Udział w rozwiązywaniu codziennych problemów technicznych.
  •  Asystowanie przy realizacji bieżących projektów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów niestacjonarnych. Preferowane kierunki: na stanowisko Mechanika ( Mechanika i Budowa Maszyn, Hydraulika Siłowa, Mechatronika, Automatyka i Robotyka).
  • Wiedza z zakresu automatyki, mechaniki i/lub hydrauliki siłowej oraz umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy związanej z funkcjonowaniem obszaru Utrzymania Ruchu.
  • Bardzo dobrej obsługi komputera w zakresie MS Office (mile widziane znajomość programów stosowanych na produkcji).
  • Samodzielność, otwartość na różnorodne zadania oraz wysoki poziom zdolności interpersonalnych.
  • Umiejętność czytania i rozumienia dokumentacji technicznej oraz jej tworzenia.
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację.
  • Gotowość do pracy zmianowej.

Oferujemy:

  • Płatną praktykę absolwencką na okres 3 miesięcy z możliwością podjęcia pracy w oparciu o umowę o pracę po jej zakończeniu.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w zespole wysokiej klasy profesjonalistów w międzynarodowej Organizacji.

Do składania ofert zapraszamy także:

Inżynierów posiadających doświadczenie zawodowe i wiedzę z zakresu mechaniki, mechatroniki i hydrauliki siłowej, chcących podjąć zatrudnienie w obszarze Utrzymania Ruchu.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy