Płatna praktyka absolwencka - Specjalista ds. administracyjno-ekonomicznych

CMC Poland Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

CMC Poland Sp. z o.o. CMC Poland Sp. z o.o.
Commercial Metals Company (CMC) to globalna firma działająca w branży hutniczej posiadająca swoje oddziały w 4 krajach w Ameryce Północnej, Europie i Azji. CMC Poland Sp. z o.o. jest spółką z grupy CMC w Polsce z główną siedzibą w Zawierciu, gdzie zlokalizowana jest huta stali oraz z kilkunastoma lokalizacjami na terenie całego kraju (Zbrojarnie oraz Zakłady Złomowe).

Od: CMC Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Rzeszów

Opis stanowiska:

  • Wprowadzanie danych do systemów,
  • Sporządzanie raportów, sprawozdań dotyczących pracy operacyjnej oddziału,
  • Prowadzenie ewidencji i dokumentacji dotyczących pracy operacyjnej oddziału,
  • Prowadzenie ewidencji korespondencji,
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników i spraw pracowniczych we współpracy z biurem Kadr CMC Poland Sp. z o.o.,
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych i niskocennych,
  • Zaopatrywanie jednostki organizacyjnej w niezbędny sprzęt (biurowy, napoje, odzież ochronna).

Wymagania:

  • wykształcenie średnie/ wyższe,
  • znajomość pakietu MS Office (Word i Excel),
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • komunikatywność,
  • samodzielność, skrupulatność, dokładność, rzetelność.

Oferujemy:

  • płatną praktykę absolwencką na okres 3 miesięcy z możliwością podjęcia pracy w oparciu o umowę o pracę na czas określony po jej zakończeniu,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w zespole obsługi logistycznej w międzynarodowej firmie.
  • System jednozmianowy 7.00-15.00.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy