Platfrom Engineer

Power Media

Kraków, małopolskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Kraków

Dla mojego Klienta , jednego z liderów branży telekomunikacyjnej, poszukuje Platform Engineera do pracy przy projektach wchodzących w skład portfolio Command Central, chcącego pomóc w wprowadzaniu najnowszych technologii do świata bezpieczeństwa publicznego.

Opis stanowiska:

Rozwój konsoli wywiadowczej pomagającej społecznościom i osobom reagującym w codziennej pracy. Dopasowanie usług do wstępnej platformy przy pamiętaniu o bezpieczeństwie platformy i wydajności. Przekazywanie rozwiązań komunikacyjnych dla klientów . Wprowadzanie najnowszych technologii do świata bezpieczeństwa publicznego.

Oferujemy:

  • konkurencyjny pakiet wynagrodzeń,
  • silną kulturę zorientowaną na zespoły
  • wygodne warunki pracy (wysokiej klasy biura, parking)
  • fun and sport area, chillout rooms,
  • prywatne ubezpieczenia medyczne,
  • ubezpieczenia na życie ,
  • dostęp do centrum odnowy biologicznej,
  • wyjazdy integracyjne,
  • szkolenia i szerokie możliwości rozwojowe ,
  • członkostwo w zespołach inżynierskich,
  • pakiet relokacyjny.

Wymagania podstawowe:

  • Wykształcenie kierunkowe.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Znajomość i doświadczenie z konfiguracją maszyn wirtualnych
  • (np. Hyper-V, VMware lub inne),
  • Znajomość jednego z języków skryptowych Linux (Bash, Perl),
  • Znajomość zagadnień sieciowych i serwerowych,
  • Umiejętność rozwiązywania trudnych problemów technicznych pod presją czasu ,
  • Zdolność do kierowania problemem do rozwiązania bez nadzoru.

Mile widziana znajomość usług chmurowych AWS.

Prześlij swoje CV w języku angielskim

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media