Opis stanowiska pracy

Progresso dla swojego Klienta, międzynarodowej rozwijającej się firmy produkcyjnej poszukuje osób na stanowisko:

Plant Manager

Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski

Główne zadania:

• Zarządzanie Zakładem Produkcyjnym,

• Nadzór i koordynacja działań operacyjnych wszystkich działów przedsiębiorstwa,

• Nadzór nad budżetem, wdrażanie strategii mających na celu optymalizację kosztów,

• Nadzór na terminowością realizacji zleconych projektów,

• Planowanie i wdrażanie strategii rozwoju spółki, we współpracy z managerami działów, z uwzględnieniem bieżącego budżetu oraz nadzór nad ich realizacją,

• Reprezentowanie zakładu podczas auditów oraz wizyt Klientów,

• Realizacja działań inwestycyjnych w zakresie ulepszania technologii produkcji

• Raportowanie do Dyrektora Operacyjnego

Wymagania

• Doświadczenia na podobnym stanowisku, min. 5 lat w branży produkcyjnej,

• Wykształcenie wyższe,

• Doskonała znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,

• Umiejętność efektywnego zarządzania zespołami na różnych szczeblach organizacji,

• Znajomość zagadnień kluczowych wskaźników produkcyjnych

• Podstawowa znajomość wskaźników finansowych dla budżetowania, planowania,

• Znajomość zagadnień z zakresu Six Sigma, Lean Manufacturing / TPM

• Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i interpersonalne,

• Inicjatywa, kreatywność i samodzielność,

• Odpowiedzialność, umiejętność podejmowania decyzji

• Umiejętność pracy pod presją czasu

• Mile widziane doświadczenie w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych

Prezentacja firmy

PROGRESSO jest Agencją Pośrednictwa Pracy. <br/>Specjalizujemy się w r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca