Plant Manager (k/m)

Michael Page

Tarnów, zagranica

Michael Page Michael Page

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna o kapitale zagranicznym, która operuje w branży przetwórstwa spożywczego. W związku z rozrostem wewnętrznych struktur poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko Plant Managera.

Informacje o kliencie

Firma prowadzi innowacje na wskroś różnych aplikacji do żywności. W Grupie ma kilka pionów usług i produkcji, które odpowiadają na zapotrzebowanie rynku B2C oraz B2B.

Opis stanowiska

Osoba pełniąca tę funkcję będzie odpowiedzialna za funkcjonowanie zakładu produkcyjnego liczącego ok. 150 osób. Nadrzędnymi celami tej pozycji będzie prowadzenie dalszego rozkwitu zakładu oraz rozwój kadry managerskiej.

Profil kandydata

  • Zarządzanie pełnymi strukturami organizacyjnymi ujmującymi obszar Produkcji, Jakości, Utrzymania Ruchu, BHP, Łańcucha Dostaw oraz HR.
  • Zapewnienie bezpiecznego środowiska pracy poprzez budowanie odpowiedniej kultury w firmie.
  • Dbanie o jakościową produkcję, spełniającą wszystkie wymogi bezpiecznej żywności.
  • Zarządzanie kadrą managerską poprzez dojrzałe podejście, uwzględniające
  • okresową ocenę opartą o KPI,
  • świadomy rozwój poszczególnych Kierowników obszaru,
  • regularny coaching i feedback.
  • Praca z narzędziami finansowymi takimi jak budżet, rachunek zysków i strat oraz przepływy pieniężne.

Oferujemy

  • Doświadczenie zawodowe w zarządzaniu co najmniej jednym z obszarów w firmie produkcyjnej (np.: produkcja, jakość, łańcuch dostaw).
  • Wykształcenie wyższe o profilu chemicznym lub przetwórstwa żywności będzie znaczącym atutem.
  • Wiedza o standardach typowych dla tej branży spożywczej (m.in. HACCP, GMP).
  • Konieczna znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.
  • Umiejętność wpływania na postawy innych współpracowników.
  • Nastawienie na działanie i przeprowadzanie pozytywnych zmian.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Tarnów
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page