Opis stanowiska pracy

Plant Controller

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży motoryzacyjnej, poszukujemy ambitnej, nastawionej na rozwój osoby na stanowisko Plant Controllera.
Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za finansowy kontroling dużego zakładu produkcyjnego i będzie współpracować ze ścisłym kierownictwem firmy.

Opis stanowiska:

- Bliska współpraca z dyrektorem zakładu w zakresie kontroli kosztów i zwiększania efektywności
- Przygotowywanie budżetu, prognoz i analiz finansowych
- Kontrola wydatków względem budżetu, badanie i wyjaśnianie odchyleń
- Comiesięczne raportowanie wyników zakładu wg standardów Grupy
- Kalkulacja odchyleń od zużycia materiałów
- Wyliczanie aktualnej wartości zapasów
- Kalkulacja kosztów standardowych
- Usprawnienie procesu kontroli wewnętrznej i optymalizacji procesów

Kogo szukamy:

- Wykształcenie wyższe (finanse, ekonomia, kontroling)
- Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie z branży produkcyjnej
- Bardzo dobra znajomość zagadnień z obszaru przygotowywania budżetów, analiz finansowych i planowania
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excela
- Samodzielność, komunikatywność, asertywność, umiejętność podejmowania inicjatywy
- Staranność i proaktywność przy proponowaniu usprawnień
- Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/03/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Bankowość