Patrol Group Sp. z o.o.  Sp. k-a
Patrol Group Sp. z o. o. S.K.A. działa na rynku już od ponad 20 lat. Jesteśmy polską firmą produkującą i sprzedającą produkty z tworzyw sztucznych (skrzynki narzędziowe, akcesoria do ogrodów, donice, itp.). Zatrudniamy kilkuset wspaniałych pracowników a naszymi klientami są największe sieci handlowe – w Polsce i na świecie. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za obsługę naszych klientów zagranicznych:

Planista

Od: Patrol Group Sp. z o.o. Sp. k-a
Miejsce pracy: Wieluń

Działająca na rynkach europejskich od ponad 20 lat polska firma produkcyjno- handlowa z branży DIY oraz Ogród, w związku z dynamicznym rozwojem i stale umacniającą się pozycją na rynku europejskim, poszukuje osoby na stanowisko:

PLANISTA
Nr Ref: P/03/2015

Ofertę kierujemy do zaangażowanych, zdecydowanych, kreatywnych osób, które są ukierunkowane na objęcie odpowiedzialnego stanowiska w pełnym wyzwań środowisku pracy. Osób, które chcą się uczyć i do każdego zadania podchodzą z zaangażowaniem, starannością i uśmiechem.

ZADANIA
Współpraca z działem handlowym, logistycznym i zaopatrzeniem w celu usprawnienia przepływu informacji; Prowadzenie projektów handlowych na poziomie planowania i koordynacji produkcji,
Tworzenie planów, zapewniających terminową realizację zamówień/projektów,
Prowadzenie działań mających na celu ciągłe podnoszenie efektywności procesów produkcyjno –logistycznych.

OFERUJEMY:
Ciekawą pracę w dużej firmie o zasięgu międzynarodowym i ugruntowanej pozycji na rynku,
Zdobycie doświadczenia z zakresu planowania;
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia;
Możliwość rozwoju zawodowego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego cv wpisując w tytule maila numer referencyjny ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.97 roku (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"

WYMAGANIA:
Wykształcenie wyższe techniczne lub ostatni rok studiów,
Wiedza z zakresu zarządzania projektami,
min. 2- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie handlowej lub produkcyjno-handlowej
Biegła obsługa pakietu MS Office,
Dobra znajomość języka angielskiego,
Znajomość systemu SIMPLE.ERP będzie dodatkowym atutem,
Umiejętność analitycznego myślenia,
Bardzo dobra organizacja pracy,
Komunikatywność, kreatywność,
Umiejętność działania pod presją czasu.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.