Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

PLANISTA

Od: Moltton
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

• Wprowadzanie danych do SAP,

• Planowanie prac na zmianie,

• Przygotowywanie harmonogramów prac,

• Koordynowanie dokumentacji naprawczej i jej archiwizacja.

Wymagania:

• Min. średnie wykształcenie,

• Znajomość programu SAP,

• Znajomość Pakietu Office,

• Komunikatywna znajomość angielskiego.

Oferujemy:

• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,

• Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę Tymczasową.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton