Planista w dziale Łańcucha Dostaw

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Planowanie i optymalizacja dostaw z fabryk zagranicznych do magazynu w Polsce zgodnie z planami sprzedażowymi
  • Układanie i monitorowanie planu dostaw w systemach Excel i SAP
  • Koordynacja odprawy celnej dla produktów importowanych oraz awizacja dostaw w magazynie polskim
  • Nadzór nad planem sprzedaży w systemie SAP/APO
  • Sporządzanie raportów w zakresie KPI dla potrzeb Działu Łańcucha Dostaw oraz Działu Sprzedaży (ilości dostarczane z fabryk, serwis do klienta, terminy ważności produktów)

Oczekiwania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w Dziale Łańcucha Dostaw w branży FMCG - warunek konieczny
  • Doświadczenie w planowaniu dostaw oraz forecastowaniu sprzedaży produktów firmy
  • Wykształcenie wyższe na kierunkach związanych z transportem, logistyką lub łańcuchem dostaw - mile widziane
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1
  • Umiejętności analityczne (praca programie Excel, analizy liczbowe), pro aktywne podejście do pracy, proponowanie własnych rozwiązań
  • Znajomość systemu planowania SAP/APO lub innego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bezpośrednio u naszego klienta
  • Pracę pełną wyzwań oraz możliwość rozwoju w dużej, międzynarodowej firmie
  • Realny wpływ na rozwój firmy na rynku polskim
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + opiekę medyczną
  • Lokalizację: Warszawa - Mokotów

Numer referencyjny: SPD/WA2/19/11/2018
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.