Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, firmy z branży logistycznej, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

planista transportu

Nr ref.: 25487
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Zakres obowiązków:
  • planowanie na czas otrzymanych do realizacji zamówień klientów, z uwzględnieniem wymogów klientów i optymalizacji kosztów transportu
  • optymalizacja procesu planowania transportu, podejmowanie inicjatyw usprawniania procesu
  • monitoring procesu dostaw towaru do Klienta i niezwłoczne podejmowanie działań korygujących w przypadku stwierdzenia odchyleń
  • operacyjny kontakt z przewoźnikiem i magazynem dotyczący realizacji dostaw, udzielanie wszelkich niezbędnych informacji dotyczących realizacji dostaw
  • bieżąca kontrola złożonych zapotrzebowań transportowych
  • udział w akcjach usprawniających
  • udział w tworzeniu narzędzi do obsługi zamówień transportowych
  • rozpatrywanie reklamacji i zażaleń Klientów dotyczących transportu

Oczekiwania:
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • doświadczenie w pracy na magazynie bądź firmie produkcyjnej
  • dobra znajomość Excel
  • mile widziana znajomość systemów zarządzania
  • mile widziane wykształcenie wyższe (specjalność: informatyka, logistyka, kontrola jakości)

Oferta:
  • umowa o pracę tymczasową
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)