BSB Poland Sp. z o.o

BSB Poland Sp. z o.o. jest profesjonalnym wykonawcą konstrukcji i detali stalowych oraz aluminiowych. Wykonujemy usługi w zakresie cięcia laserowego, gięcia i spawania wszystkimi metodami.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

Planista produkcji

Miejsce pracy: Toruń, Ciechocin

Obowiązki:

  • Całkowite planowanie produkcji poprzez prognozowanie
  • Optymalizacja wykorzystania mocy produkcyjnych
  • Analizowanie dostępności materiałów i zasobów dla potrzeb planowania
  • Przygotowywanie wymaganych raportów, analiz oraz prognoz dotyczących obszaru planowania i realizacji planów produkcyjnych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. 1 rok)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość pakietu Office (w szczególności Excel)
  • Doświadczenie z Dynamics AX będzie atutem
  • Znajomość procesów logistycznych
  • Zmysł analityczny
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Wiele ciekawych wyzwań
  • Duża swoboda w działaniu
  • Miłą atmosferę i pracę w dynamicznym zespole
  • Możliwość systematycznego podnoszenia kwalifikacji
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.