Opis stanowiska pracy

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
Planista Produkcji
Miejsce pracy: okolice Otwocka(woj. mazowieckie)

Na poszukiwanym stanowisku chcielibyśmy zaproponować obowiązki związane z opracowywaniem planów produkcji, przygotowywaniem harmonogramów dostaw komponentów do produkcji, planowaniem stanów magazynowych niezbędnych do produkcji, analizą możliwości produkcyjnych, monitorowaniem etapów realizacji planów produkcyjnych, utrzymywaniem wskaźników logistyczno – produkcyjnych, prowadzeniem dokumentacji produkcyjnej, optymalizację planów produkcyjnych oraz raportowaniem swojej pracy.

Oferujmy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (bezpośrednio z pracodawcą)
- pracę w nowoczesnej firmie
- wynagrodzenie uzależnione od poziomu doświadczenia na poziomie 3500,00 – 4500,00 netto

Wymagania

Zachęcamy do aplikowania osoby, które:
- Posiadają doświadczenie na podobnym stanowisku
- Potrafią pracować samodzielnie
- Potrafią zarządzać wielowątkowym procesem
- Posiadają doświadczenie w pracy opartej o projekty, zadania
- Posiadają umiejętności analityczne

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
5 000PLN - 6 300PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji