Opis stanowiska pracy

Progresso dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży AGD, poszukuje osób na stanowisko:

Planista Produkcji
Miejsce pracy: Oława

Obowiązki:

• Planowanie przebiegu procesów produkcji w oparciu o zamówienia oraz prognozy sprzedaży klientów, a także w oparciu o potrzeby wynikające z harmonogramu linii montażowych,

• Nadzór nad realizacją zleceń produkcyjnych, zapewnienie optymalnego wykorzystania mocy produkcyjnych i zapewnienie terminowej realizacji zamówień,

• Opracowywanie szczegółowego planu i harmonogramu produkcji dla poszczególnych maszyn i urządzeń oraz kontrola jego realizacji,

• Zarządzanie Magazynem, stała kontrola poziomu zapasów magazynowych w zakresie surowców, półfabrykatów i wyrobów gotowych

Wymagania

• Wyższe wykształcenie kierunkowe (preferowane Inżynieria Produkcji, Zarządzanie)

• Min. 2-3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku Planisty w firmie produkcyjnej w sektorze metalowym/mechanicznym,

• Znajomość języka angielskiego – mile widziane,

• Umiejętność zarządzania ludźmi,

• Dobra znajomość MS Office,

• Doskonałe zdolności organizacyjne, analityczne i interpersonalne,

• Terminowość i zaangażowanie

Oferujemy:

• Atrakcyjne warunki zatrudnienia, umowa o pracę,

• Pracę w nowoczesnym zakładzie dla jednego ze światowych liderów w branży produkcyjnej,

• Możliwość rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

Progresso jest agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w poszuk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria