Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydatek/Kandydatów na stanowisko

planista produkcji

Nr ref.: 37254
Praca stała
Lokalizacja: okolice Kędzierzyna- Koźla

Zakres obowiązków:

  • planowanie rodzaju produkcji z wykorzystaniem maszyn i urządzeń
  • planowanie biegu maszyn
  • dotrzymywanie terminu realizacji zleceń produkcyjnych
  • tworzenie zamówień produkcyjnych w programie SAP dla poszczególnych maszyn i produktów
  • współpraca z podwykonawcami i kooperantami przy realizacji procesów produkcyjnych łącznie       z prowadzeniem związanej z tym dokumentacji
  • wyliczanie zapotrzebowania na materiały, surowce i półprodukty
  • kontrola ilości materiałów w magazynie i w toku produkcji
  • wprowadzanie odpowiednich danych i zapisów do systemu SAP
  • realizacja rocznych celów produkcyjnych dotyczących wydajności pracy, wydajności maszyn, poziomu złomu i wyrobów niezgodnych

Oczekiwania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziana branża stalowa)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • komunikatywność
  • umiejętność podejmowania decyzji
  • umiejętność współpracy w zespole

Oferta:
  • umowa o pracę bezpośrednio u Klienta
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)