Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta z branży metalowej poszukujemy doświadczonego specjalisty na stanowisko: Planisty Produkcji
Miejsce pracy: woj.dolnośląskie

Zakres odpowiedzialności:

Analizowanie i planowanie zdolności produkcyjnych w oparciu o zamówienia i prognozy sprzedażowe,
Tworzenie i kontrola wykonania zleceń produkcyjnych,
Zarządzanie poziomem zapasów surowców oraz wyrobów gotowych,
Zapewnienie ciągłości produkcji w obszarze dostaw materiałów,
Bliska współpraca z działem sprzedaży i logistyki,
Zarządzanie „wąskimi gardłami” i poziomowanie produkcji,
Udział w projektach optymalizujących proces produkcyjny i logistyczny.

Korzyści
Klient oferuje:

Ciekawą pracę w dynamiczniej rozwijającej się polskiej firmie produkcyjnej,
Odpowiedzialne stanowisko z możliwością wprowadzania usprawnień,
Umowę o pracę oraz stabilne I atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
Przyjazną atmosferę pracy,
Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez współpracę z profesjonalną kadrą menedżerską.

Wymagania

Wymagania:

Doświadczenie w pracy w obszarze planowania produkcji, możliwość dodatkowego przyuczenia dla osób po studiach
Wysokie umiejętności analityczne, dokładność i bardzo dobra organizacja pracy,
znajomość Ms Excel
umiejętność zastosowania analizy ABC XYZ w planowaniu i optymalizacji zapasów
umiejętność definiowania polityk zamawiania,
znajomość pętli MRP i CRP,
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
Znajomość systemu typu ERP/MRP,
Wykształcenie wyższe ( mile widziane techniczne),
Samodzielność w podejmowaniu decyzji,
Umiejętność pracy pod presją czasu,
Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office,
Doświadczenie w pracy w kulturze Lean Manufacturing / we wdrażaniu Lean Manufacturing.

Prezentacja firmy

Nasze usługi obejmują specjalistyczne doradztwo, szkolenia, warsz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji