Sales For

Planista Produkcji

SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.

Dla swojego Klienta - dynamicznie rozwijającej się firmy, specjalizującej się w produkcji opakowań z tworzyw sztucznych mających zastosowanie w przemyśle kosmetycznym, poszukujemy pracownika na stanowisko: Planista Produkcji.

Obowiązki:

  • Opracowywanie i zarządzanie działaniami marketingowymi i promocyjnymi: planowanie, realizacja, kontrola, optymalizacja działań, analiza skuteczności,
  • Prowadzenie oraz ocena efektywności kampanii e-marketingowych,
  • Prowadzenie strony internetowej,
  • Promowanie firmy i dbanie o jej pozytywny wizerunek,
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi przy przygotowywaniu materiałów promocyjnych
  • i reklamowych,
  • Monitorowanie i analizowanie działań konkurencji.

Oczekujemy:

  • Znajomości zagadnień i narzędzi związanych z promocją,
  • Min. 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Samodzielności w działaniu i kreatywności,
  • Wykształcenia wyższego w kierunku marketing, zarządzanie lub PR,
  • Dobrej znajomości języka angielskiego,
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu Office,
  • Obsługa programów graficznych,
  • Bardzo dobrej organizacji własnego czasu pracy,
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych i interpersonalnych,
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,
  • Znajomość branży kosmetycznej.

Oferujemy:

  • Szansę na realizację własnych pomysłów,
  • Możliwość współtworzenia wizji marketingowej firmy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość zdobycia nieocenionego doświadczenia oraz rozwoju w strukturach firmy.
Rejestr Agencji Zatrudnienia: 8519

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV w języku polskim za pomocą przycisku Aplikuj:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Sales For