Opis stanowiska pracy

  • planowanie produkcji,
  • planowanie dostaw surowców,
  • rozliczanie produkcji,
  • współpraca z Działem Sprzedaży,
  • kontakty z dostawcami,
  • bieżący nadzór nad realizacją planu produkcji,
  • udział w tworzeniu planów strategicznych firmy,
  • działania mające na celu optymalizację oraz podniesienie wydajności produkcji

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne),
  • doświadczenie w planowaniu produkcji,
  • dobra znajomość pakietu MS office,
  • znajomość systemów ERP,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • systematyczność i dobra organizacja pracy,
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego dzięki dostępowi do pakietu szkoleń.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy umieścić klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NOVITA S.A., ul. Dekoracyjna 3, 65 – 722 Zielona Góra, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury tej i przyszłych rekrutacji - zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Prezentacja firmy

Novita S.A. - producent włóknin z ponad 40-letnim doświadczeniem, oferuj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji