Opis stanowiska pracy

Informujemy, że w chwili obecnej wśród pracowników CNH Polska Sp. z o.o. oraz agencji pracy tymczasowych pracujących na terenie firmy szukamy osób do pracy na stanowisku:

Planista Produkcji

Zakres obowiązków:

- Kontrola zleceń produkcyjnych;

- Kontrola zapasów na wydziale;

- Planowanie i harmonogramowanie produkcji na wydziale;

- Optymalizacja parametrów MRP;

- Współpraca z innymi wydziałami produkcyjnymi;

- Zapewnienie terminowej realizacji zleceń produkcyjnych;

Wymagania

Oczekiwania:

- Wykształcenie co najmniej średnie technicznie (z zakresu logistyki będzie dodatkowym atutem);

- Umiejętność analitycznego myślenia oraz analizy danych;

- Znajomość systemu BAAN będzie dodatkowym atutem;

- Bardzo dobra znajomość MS Excel;

- Umiejętność pracy zespołowej i indywidualnej;

- Komunikatywność;

- Znajomości języka angielskiego;

Prezentacja firmy

Firma CNH Industrial Polska Sp. z o. o. w Płocku należy do global... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji