Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków obejmuje opracowywanie harmonogramów realizacji zleceń
dla poszczególnych maszyn drukujących i pomocniczych oraz sporządzenie zapotrzebowania na materiały do druku.

Wymagania

Wykształcenie minimum średnie poligraficzne lub z zakresu zarządzania produkcją.
Doświadczenie zawodowe związane z planowaniem i organizacją produkcji, mile widziane jeśli w drukarni, ale nie jest to konieczne. Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Prezentacja firmy

Drukarnia z wieloletnim doświadczeniem w druku rolowym i arkuszowym.Spec... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 500PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia miesięczna
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca, Praca Logistyka