Planista produkcji - Strzelce Opolskie

Coroplast Sp. z o.o.

Strzelce Opolskie, opolskie

Opis stanowiska pracy

Coroplast Polska Sp. z o.o. Sp. k. w związku z dynamicznie postępującymi zmianami i rozwojem w nowym kierunku poszukuje kandydatów na stanowisko:

PLANISTA PRODUKCJI

Miejsce pracy: spółka komandytowa, Strzelce Opolskie

ZAKRES ZADAŃ:

•ustalanie kolejności zleceń produkcyjnych w określonej grupie produktów

•zapewnienie ciągłości produkcji i dostaw na czas

•raportowanie stanu produkcji i potencjalnych opóźnień w realizacji planu

•zachowanie optymalnego procesu produkcyjnego: minimalizacji ilości i czasu przezbrojeń maszyn

•nadzorowanie stanu magazynu surowców i prognozowanie zużycia materiałów produkcyjnych, wykonywanie analiz, raportów i zestawień potrzebnych do poprawnego opracowania planu produkcyjnego

•dbałość o jakość zgodnie z wymogami nakładanym przez specyfikacje techniczną ISO/TS 16949

•dbałość o środowisko naturalne zgodnie z wymogami normy środowiskowej ISO 14001

OFERUJEMY:

•zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

•stabilną pracę w nowoczesnej fabryce oraz w doświadczonym zespole

•ubezpieczenie grupowe + prywatną opiekę medyczną na korzystnych warunkach

Zainteresowane osoby proszone są o złożenie CV bezpośrednio w Dziale Zasobów Ludzkich, Strzelce Opolskie, Ciepłownicza 8, 47-100

lub mailem

Wymagania

PROFIL KANDYDATA:

•znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

•znajomość programów wspomagających planowanie produkcji

•znajomość systemów i procesów planowania produkcji i zapasów

•znajomość wymagań i specyfikacji procesu produkcji

•znajomość cyklu zaopatrzeniowego

•znajomość SAP oraz MS Office

Prezentacja firmy

www.coroplast.de

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji