Opis stanowiska pracy

- Planowanie zasobów produkcyjnych oraz planowanie i kontrola stanów magazynowych
- Tworzenie planów produkcji i planów zakupów
- Nadzór nad produkcją wyrobów zgodnie z planami produkcyjnymi
- Koordynacja przepływu informacji pomiędzy obszarami sprzedaży i produkcji
- Wykonywanie powierzonych zadań zgodnie z polityką Firmy

Wymagania

- Wykształcenie kierunkowe
- Doświadczenie: minimum roczne w branży produkcyjnej
- Umiejętność planowania produkcji
- Umiejętność analitycznego myślenia
- Umiejętność efektywnego organizowania czasu pracy
- Komunikatywność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole
- Chęć rozwoju i zdobywania nowej wiedzy
- Samodzielność, odpowiedzialność i zorientowanie na realizację powierzonych zadań
- Znajomość pakietu MS Office
- Posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności będzie dodatkowym atutem (prosimy o podanie symbolu niepełnosprawności w zgłoszeniu)

Prezentacja firmy

Firma P.W. Konspo sp. j. powstała w 1991 roku, jako spółka rodzinna. <br... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji