planista produkcji i zapasów

Randstad Polska Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko

Nr ref.: 37638
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Wrocław

Zakres obowiązków:
  • planowanie produkcji długo i krótkoterminowej w oparciu o zapotrzebowanie klientów
  • tworzenie Głównego Harmonogramu Produkcji (MPS) oraz planowanie i realizacja produkcji przy optymalizacji kosztów
  • zarządzanie danymi w systemie klasy ERP oraz tworzenie i aktualizowanie parametrów planistycznych
  • optymalizacja dostaw poprzez zapewnienie dostępności zasobów i materiałów
  • zarządzanie i kontrola poziomu zapasów magazynowych w zakresie wyrobów gotowych, surowców i opakowań
  • utrzymywanie bardzo dobrych wewnętrznych i zewnętrznych relacji
  • aktywne uczestnictwo w projektach Lean Six Sigma i przeglądach z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne
  • 2 lata doświadczenia w zakresie planowania potrzeb materiałowych zaopatrzenia i popytu (preferowane)
  • znajomość systemów i procesów planowania produkcji i zapasów (MRP II/ERP)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysokie umiejętności analityczne
  • umiejętność zarządzania projektami

Oferta:
  • zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością późniejszego zatrudnienia bezpośrednio przez firmę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • udział w ciekawych projektach

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)