Planista Materiałowy / Supply Chain Specialist

Hays Poland

Wrocław, dolnośląskie

Hays Poland

Wrocław
Wrocław
NR REF.: 1119218

Praca dla logistyków - studentów zaocznych, absolwentów i logistyków z doświadczeniem.

Nasz Klient jest wiodącym dostawcą globalnego łańcucha dostaw dla przemysłu lotniczego i obronnego, z ponad 40-letnim doświadczeniem w branży

Region: Wrocław, dolnośląskie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (logistyka i pokrewne, mile widziani również studenci studiów zaocznych)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Rzetelność oraz dyspozycyjność
  • Analityczne podejście i umiejętność pracy z danymi
  • Nastawienie na pracę zespołową, umiejętność budowania relacji na różnych szczeblach organizacji
  • Dynamizm w działaniu, operatywność i zaangażowanie
  • Gotowość do pracy pod presją czasu
  • Dobrej znajomości pakietu Office, szczególnie (MS Excel)

Obowiązki:

  • Planowanie i kontrola dostępności materiałów niezbędnych do produkcji
  • Prognozowanie i zamawianie materiałów, kontrola i optymalizacja poziomu zapasów
  • Wsparcie procesu inwentaryzacji
  • Kontrolowanie terminów i jakości dostaw materiałów
  • Praca z dokumentacją materiałową (m.in. kontrola i zatwierdzanie faktur)
  • Aktualizowanie danych w systemie ERP
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Doskonalenie łańcucha dostaw

Oferujemy:

  • korzystne warunki zatrudnienia
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szeroki i bogaty pakiet benefitów
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Możliwość budowania nowej struktury w Polsce
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy