IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Planista logistyki

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź, Pabianice

DES od 22 lat lider na rynku usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych w Polsce, dla swojego klienta z branży Przemysł energetyczny i ciepłowniczy poszukuje kandydatów na stanowisko

Zadania / obowiązki:

  • koordynacja procesów logistycznych;
  • przygotowywanie planów produkcyjnych;
  • nadzór nad procesem logistyki zwrotnej;
  • kontakt z dostawcami i klientami firmy;
  • organizacja transportów;
  • współpraca z działem jakości oraz produkcji.

Oczekiwania:

  • wykształcenie co najmniej średnie;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office (word, Exel, Power Point);
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Firma oferuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • program dofinansowania do wakacji;
  • możliwość rozwoju osobistego poprzez liczne szkolenia.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.