Planista jakości (branża elektroniczna)

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie instrukcji kontrolnych, planów kontroli, listy zmian i innych dokumentów
  • Przygotowywanie dokumentów i wzorców wyrobów gotowych dla kontrolerów Auditu Produktu
  • Udzielanie wsparcia pracownikom produkcji w określeniu czy dany wyrób spełnia wymogi
  • Opracowywanie planów kontrolnych dla materiałów
  • Współpraca z innymi działami firmy przy wdrażaniu nowego produktu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: elektronika i pokrewne)
  • Znajomość APQP, ISO 9000 oraz VDA 6.3
  • Wiedza z zakresu przebiegu produkcji podzespołów elektronicznych oraz komponentów elektronicznych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Długofalowe zatrudnienie w firmie z zagranicznym kapitałem
  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą (czas określony -> czas nieokreślony)
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Dofinansowanie do dojazdów do miejsca pracy
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym (+elastyczne godziny pracy)
  • Liczne inwestycje w rozwój zawodowy (szkolenia specjalistyczne oraz językowe 2 razy w tygodniu po 60 minut w szkole językowej)
  • Możliwość awansu w strukturach organizacji
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (m. in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków w trakcie pracy)

MIEJSCE PRACY: NAMYSŁÓW

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials