PL/SQL Developer

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1087315

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla jednego naszego kluczowych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko

Lokalizacja: Warszawa
Forma współpracy: B2B
Stawka: 90 – 100 netto PLN + VAT/h

Główne obowiązki na stanowisku:
- Implementacja wymagań biznesowych w technologii Oracle DB i PLSQL
- Poszukiwanie (wspólnie z biznesem) rozwiązań realizujących wymagania biznesowe
- Modelowanie struktur danych
- Optymalizacja zapytań SQL oraz funkcji PLSQL

Wymagania:
- Minimum 3 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- Bardzo dobra znajomość PLSQL oraz baz danych (w szczególności Oracle DB)
- Znajomość tematyki tuningu rozwiązań bazy danych
- Otwartość (kontakt z biznesem), proaktywna postawa, kreatywność i zaangażowanie
- Wykształcenie wyższe kierunkowe - Informatyka
- Mile widziana znajomość tematyki ubezpieczeniowej (najlepiej ubezpieczenia komunikacyjne)
- Mile widziana znajomość JAVY i technik programistycznych
- Mile widziane doświadczenie w tworzeniu rozwiązań PLSQL na potrzeby systemów front-endowych
- Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym

Oferujemy:
- Preferencyjne warunki korzyści: pakiet medyczny i sportowy
- Elastyczność zatrudnienia (B2B lub umowy zlecenia)
- Wyzwania odpowiednie do umiejętności i wiedzy
- Możliwość uzyskania doświadczenia w firmie, która jest liderem w branży
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland