Pizza Hut Magnolia Park zatrudni Kucharzy/Pracowników kuchni!

Amrest Sp. z o.o.

Wrocław, 50-365, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli chcesz poczuć niepowtarzalną atmosferę gościnności i lubisz pracę z ludźmi, to jest to praca właśnie dla Ciebie!

Poszukujemy pracowników na kuchnię!!!

Nasza oferta:

• Ciekawa, stabilna, pełna wyzwań praca

• Pakiet profesjonalnych szkoleń i możliwość rozwoju wewnątrz Firmy

• Praca w przyjaznej atmosferze, w młodym i dynamicznym, otwartym zespole nastawionym na realizację ambitnych celów

• Szansa na zdobycie doświadczenia zawodowego

• Grafik dostosowany do indywidualnych potrzeb

• Atrakcyjny pakiet benefitów

• Możliwość pracy na umowę zlecenie/ umowę o pracę

Twoje zadania:

• Przygotowywanie produktów Pizza Hut zgodnie ze standardami oraz dbanie o ich jak najwyższą jakość

• Utrzymywanie czystości w miejscu pracy

• Współpraca w zespole i wsparcie w realizacji celów restauracji

Nasze oczekiwania:

• Otwartość i komunikatywność

• Pozytywna energia i pomysłowość

• Dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie

• Wyznaczanie ambitnych celów

• Umiejętność pracy w zespole

• Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Oferta pracy skierowana jest również do osób niepełnosprawnych.

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Prezentacja firmy

AmRest Sp. z o.o. jest największą niezależną firmą prowadzącą sie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/07/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia