Pisarz, twórca, copywriter - pisanie tekstów na portal

MP Group

50-306 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Lubisz pisać? Chcesz rozwinąć się w tej dziedzinie? Chciałabyś/-yś, żeby Twoje nazwisko pojawiło się jako autorki/-a artykułu na wartościowym portalu?

Jeśli tak, to dobrze trafiłaś/-eś, ponieważ poszukujemy osób do pisania (stałego lub sporadycznego) artykułów na portalu dotyczącym zdrowego stylu i trybu życia.

Niewątpliwie przydatne będzie zainteresowanie dziedziną eko i zdrowia. Jednak nie jest to warunek konieczny.

Niewątpliwie przydatne będzie doświadczenie i wyrobienie pisarskie, jednak nie jest to warunek konieczny.

Ofertę swoją kierujemy do:

- osób młodych, poszukujących możliwości praktyki oraz nauki,
- osób z określonym stażem chcących pojawić jako autor na naszym portalu,
- osób pracujących w branży i zajmujących się tematem od strony zawodowej.

Obecnie nie dysponujemy środkami na bezpośrednią opłatę za pisanie tekstów. W zamian za poświęcony czas i zaangażowanie twórcze proponujemy szansę na zaistnienie, wyrobienie sobie nazwiska oraz możliwość promocji swojej strony / bloga na łamach portalu.

Zainteresowanych prosimy o CV i kilka zdań o sobie.

Prezentacja firmy

Zielony Szlak stanowi portal mający na celu propagowanie zdrowia i zdrow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/12/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
bo
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo