Pilot Wycieczek

Escape

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijające się Biuro Podróży poszukuje osoby do pracy na stanowisku Pilot Wycieczek / Przewodnik

Opis:

- obsługa turystów anglojęzycznych
- pilotaż jednodniowych wycieczek lokalnych
- tworzenie unikalnych wycieczek na potrzeby firmy
- dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Oferujemy:

- współpracę B2B
- pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- możliwe zatrudnienie na umowę o pracę / zlecenie
- możliwości awansu
- szkolenia, karty sportowo - rekreacyjne
- miłą atmosferę pracy w młodym zespole!

Wymagania

- doskonała znajomość języka angielskiego
- znajomość polskiej kultury, obyczajów i lokalnych atrakcji
- doświadczenie w obsłudze klientów indywidualnych i grup - dodatkowy atut
- dobra organizacja pracy
- wysoka kultura osobista
- wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
- dyspozycyjność

Dołącz do nas już dziś!
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy
wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych do celów rekrutacji.

Prezentacja firmy

Biuro Podróży ESCAPE w Warszawie oraz ESCAPE2POLAND LTD w Londynie, dzia... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta, Praca Praca w hotelu / Turystyka